ПРО РЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ

Відділення Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву у Харкові було створено 04 жовтня 1996 року на базі МЖК "Інтернаціоналіст". Це було одне з 6 перших регіональних відділень, мало назву "Північне регіональне відділення" та охоплювало окрім Харківської також Сумську та Полтавську області.

  В 1998 році у зв'язку з реорганізацією Фонду, відділення змінило назву на "Харківське регіональне відділення Фонду ...

Зареєстроване як фінансова установа відповідно до розпорядження Нацкомфінпослуг (дата видачі свідоцтва 28.12.2006)

код фінансової установи 16 

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту

Розпорядженням  Нацкомфінпослуг від  20/04/2017 року №1233 постановлено  видати Харківському регіональному управлінню Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» безстрокову ліцензію на провадження господарської діяльності з надання фінанарківське регіональне відділення державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву". У тому ж році  за рахунок обласного бюджету були надані перші молодіжні довгострокові пільгові кредити і, вперше в країні, молоді сім'ї отримали житло за допомогою Фонду. 

 З 2009 року і по цей час наше управління, відповідно до Положення має  найменування: Харківське регіональне управління державної спеціалізованої фінансової установи "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву". 

Інформація для клієнтів,  відповідно до вимог Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» :

1.Повне найменування: Харківське регіональне управління державної спеціалізованої фінансової установи "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву".

Скорочене найменування: Харківське регіональне управління Держмолодьжитла.

Ідентифікаційний код: 24478172

Місцезнаходження фінансової установи: 61001, Харківська  обл., м. Харків, проспект Московський, буд. 131 В.

Код території 6310137500 Московський район міста Харкова Харківської області.

Карту проїзду можна переглянути на сторінці "Контакти".

2. Перелік фінансових послуг, що надаються фінансовою установою:
Види діяльності за КВЕД-2010:

64.92 Інші види кредитування;

64.99 Надання коштів у позику, у тому числі на умовах фінансового кредиту;

3.Відомості про власників істотної участі (в тому числі, які здійснюють контроль за фінансовою установою):

Державна спеціалізована фінансова установа «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» індекс 03037, м. Київ,  Солом'янський район, вул. Максима Кривоноса, буд. 2-А, код ЄДРПОУ 20033504, розмір внеску до статутного фонду – 0,00 грн.

Відомості про структуру власності Харківського регіонального управління Держмолодьжитла.

4. Відомості про відокремлені підрозділи фінансової установи:

відомості про відокремлені підрозділи фінансової установи відсутні

5. Відомості про ліцензії та дозволи, видані фінансовій установі:

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи -  зареєстровано як фінансова установа, відповідно до Розпорядження Держфінпослуг 28.12.2006 р. № 6580, реєстраційний номер 16101890

серія та номер свідоцтва ІК № сових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту. 

Дата початку дії ліцензії – 20.04. 2017 року (відповідна інформація розміщується на веб-сайті Нацкомфінпослуг в Державному реєстрі фінансових установ)

Статус ліцензії – чинна.

Загальні результати:

За час роботи Харківського  регіонального управління Держмолодьжитла змогли поліпшити житлові умови понад 4500 сімей Харківщини, з яких 3488 -  молоді, 256 учасників АТО/ООС та 89 ВПО.

Послугами управління скористалися мешканці усіх районів області.

 За сприяння державних, обласної  та місцевих житлових програм з 1998 року власне житло отримали сім’ї у 71 населеному пункті Харківщини.

В будівельну галузь області інвестовано понад 850 млн. грн.

В програмах використовувалось 158 об‘єктів житлового будівництва або реконструкції , у тому числі 2 індивідуальних.

Управління співпрацювало із 17 будівельними організаціями Харкова, Харківського району, м. Ізюма та с. Нова Водолага.

         За підсумками щорічного рейтингу діяльності регіональних управлінь Держмолодьжитла   Харківське  постійно входить до першої трійки. А за 2012, 2015 та з 2017 року посідає перші місця.

 

Додаткова інформація на виконання вимог частини 1, 2 ст. 12 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг"