Стан реєстрації заяв

ШАНОВНІ КАНДИДАТИ НА УЧАСТЬ В ЖИТЛОВИХ ПРОГРАМАХ!

      На цій сторінці ви маєте можливість ознайомитися зі станом Реєстрів (переліків, списків) кандидатів на участь в усіх МІСЦЕВИХ житлових програмах.

       Увага! Реестри (списки, переліки) громадян, які мають намір отримати держпідтримку або кредити за рахунок ДЕРЖАВНОГО бюджету або Статутного капіталу Держмолодьжитла містяться у інших, відповідних розділах сайту!

Місто Харків

       Реєстри кандидатів на участь у міських програмах затверджуються рішеннями виконавчого комітету Харківської міської ради*. Засідання комітету, за регламентом, відбуваються двічі на місяць. Оприлюднення нової поточної редакції Реєстрів на сайті здійснюється після надходження до нашого управління офіційної інформації від Управління квартобліку. Поточна інформація про надання кредитів, тимчасову або повну відмову кандидатів тощо, відображається у Реєстрах по мірі настання відповідних подій.

 

"Міська цільова соціально-економічна програма будівництва  доступного житла на 2021-2030 роки"

Програма складається з різних напрямків. За кожним формується та ведеться окремий Реєстр Кандидатів:

1.        Надання держпідтримки (безповоротній субсидії) на будівництво житла.

megacherga

         1.1.          В розмірі 50% розрахункової вартості квартир. (Для усіх харків‘ян, які перебувають на квартирному обліку) Увага! Нагадуємо, що відповідно до Порядку використання коштів бюджету м. Харкова за цім напрямком, на відміну від інших, оприлюднюється не саме Реєстр, а ПЕРЕЛІК кандидатів, що формується за встановленими критеріями. Перелік може змінюватись в результаті нових звернень, укладання договорів та відмов від участі. У день надходження бюджетних коштів на рахунок регіонального управління Перелік фіксується на час роботи с громадянами, підготовки та укладання договорів.  Оновлення Переліку здійснюється після використання усієї суми поточних надходжень.

АКТУАЛЬНИЙ СТАН ПЕРЕЛІКУ 50/50

   1.2.          В розмірі 40% розрахункової вартості квартир (Для працівників підприємств міста Харкова)

АКТУАЛЬНИЙ СТАН РЕЄСТРУ 40/60

 

 

            2. Пільгове кредитування окремих верств населення на будівництво доступного житла.

ATOvcy

                 2.1. Пільгові кредити на будівництво доступного житла для учасників АТО/ООС

АКТУАЛЬНИЙ СТАН РЕЄСТРУ АТО/ООС

 

 

Pedagog  2.2. Пільгові кредити на будівництво доступного житла для працівників бюджетних установ , підприємств та науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів міста  Харкова.

АКТУАЛЬНИЙ СТАН РЕЄСТРУ «БЮДЖЕТНИКІВ»

 

VPO

  

                2.3    Пільгові кредити на будівництво доступного житла для внутрішньо переміщених осіб.

АКТУАЛЬНИЙ СТАН РЕЄСТРУ ВПО

 

Mol simya 2.4.  Молодіжне пільгове житлове кредитування 

  

   АКТУАЛЬНИЙ СТАН РЕЄСТРУ КАНДИДАТІВ НА МОЛОДІЖНИЙ ПІЛЬГОВИЙ КРЕДИТ

 

Увага! Нагадаємо, що не подання до нашого управління анкети кандидата протягом року з дати включення до Реєстру, призведе до виключення з Реєстру.

Dama z vidsotkom3.         Надання часткової компенсації відсотків за кредитами, отриманими позичальниками в банках, на будівництво доступного житла.

*Увага! На відміну від усіх інших Реєстрів цей не затверджується виконавчим комітетом ХМР, а формується та ведеться безпосередньо нашим управлінням. Оскільки, на цей час, кредитні ресурси банків не обмежені, не існує дефіциту коштів для надання часткової компенсації відсотків, а тому і потреби у визначенні черговості кандидатів. Зміни та примітки в цей Реєстр вносяться по мірі настання подій.

АКТУАЛЬНИЙ СТАН РЕЄСТРУ ЧК

Харківська область

ATO Klyuchi         Обласна програма надання підтримки учасникам антитерористичної операції для будівництва та придбання житла в Харківській області на 2016 – 2018 роки. (Безповоротна  одноразова субсидія)

     Список кандидатів Програми та черговість їх участі в ній визначає Комісія, яка створюється спільним розпорядженням голови Харківської обласної державної адміністрації та голови Харківської обласної ради.

      Формування попереднього списку кандидатів та черговість їх участі в Програмі здійснює Харківська обласна громадська організація «Спілка ветеранів АТО».

Примітки в цей Реєстр вносяться по мірі настання подій.

АКТУАЛЬНИЙ СТАН СПИСКУ КАНДИДАТІВ ТА ЧЕРГОВІСТЬ 2020 р.

АКТУАЛЬНИЙ СТАН СПИСКУ КАНДИДАТІВ ТА  ЧЕРГОВІСТЬ  2019р.

Пропонуємо уважно обрати саме той Реєстр (список, перелік), у якому ви є кандидатом. Нагадаємо, що можна одночасно перебувати одночасно в декількох різних Реєстрах (переліках, списках). Але для цього потрібно подавати заяви та документи до кожного окремо, у встановленому порядку.