ЩЕ Є КОШТИ. ВИКЛИКАЄМО КАНДИДАТІВ!

   Харківське регіональне управління Держмолодьжитла інформує про тимчасову відмову першого кандидата, на отримання кредиту за рахунок за рахунок власних коштів (коштів статутного капіталу) Держмолодьжитла.  В розпорядженні Харківського регіонального управління наявні 1000 тис. грн. кредитних ресурсів.

Шановний кандидат, який має намір отримати пільговий кредит для будівництва (реконструкції) та придбання житла за рахунок власних коштів (коштів статутного капіталу) Держмолодьжитла та подав заяву-анкету, яка зареєстрована 10.01.2019 за номером 8 (першочергове право), а саме:

Синкєвич В.В.,

Вам необхідно протягом 10 робочих днів ОСОБИСТО подати заяву про надання кредиту та комплект необхідних документівдо Харківського регіонального управління Держмолодьжитла.

Крім того повідомляємо,якщо Ви не маєте намір отриматикредит у поточному періоді,Вам необхідно звернутися із відповідною заявоюдо Харківського регіонального управління Держмолодьжитла. При цьому, реєстраційний номер заяви-анкети для отримання кредиту залишається незмінним, та право на отримання кредиту може реалізуватись у наступному періоді.

Важливо!!!

Під час подання заяви громадяни повинні пред’явити паспорт та інші документи, копії яких додаються до заяви про надання довгострокового пільгового кредиту для будівництва (реконструкції) та придбання житла.

Одночасно запрошуємо на співбесіду інших кандидатів:

Павлова Я.П., Онопрієнко О.В., Волкова О.В., Захарова В.В.,

 

 які відповідно до законодавства мають першочергове право на отримання кредиту.