ПРО РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Відділення Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву у Харкові було створено 04 жовтня 1996 року на базі МЖК "Інтернаціоналіст". Це було одне з 6 перших регіональних відділень, мало назву "Північне регіональне відділення" та охоплювало окрім Харківської також Сумську та Полтавську області.

  Відділення Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву»  «Харківське регіональне управління» є структурним підрозділом Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву. Здійснює діяльність на території міста Харкова і Харківської області

Відділення здійснює діяльність із надання фінансових послуг, а саме надання коштів у позику, в тому числі адмініструє виконання місцевих програм забезпечення громадян житлом.

 

Загальні результати:

За час роботи Харківського  регіонального управління Держмолодьжитла змогли поліпшити житлові умови понад 4700 сімей Харківщини, з яких 3528 -  молоді, 292 учасників АТО/ООС та 102 ВПО.

Послугами управління скористалися мешканці усіх районів області.

 За сприяння державних, обласної  та місцевих житлових програм з 1998 року власне житло отримали сім’ї у 71 населеному пункті Харківщини.

В будівельну галузь області інвестовано понад 980 млн. грн.

В програмах використовувалось 178 об‘єктів житлового будівництва або реконструкції , у тому числі 2 індивідуальних.

Управління співпрацювало із 17 будівельними організаціями Харкова, Харківського району, м. Ізюма та с. Нова Водолага.

         За підсумками щорічного рейтингу діяльності регіональних управлінь Держмолодьжитла   Харківське  постійно входило до першої трійки. А за 2012, 2015 та з 2017 до 2021 року посідало перше місце...

 

Додаткова інформація на виконання вимог частини 1, 2 ст. 12 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг"