ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ШОСТОГО ТУРУ.

Random 3    Сьогодні, 12 січня, за допомогою рандомного (випадкового) процесу, відбувся черговий відбір майбутніх позичальників Держмолодьжитла у  міжнародному проєкті «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб».

Враховуючи досвід першого етапу, на цей раз з 22586 кандидатів випадковим чином було визначено 150 переможців.      

Більш детальна інформація про результати попередніх етапів проєкту та шостий відбір переможців міститься на сайті Держмолодьжитла.

    Результати випадкового відбору по регіонам країни цілком підтверджують  пропорційність загальної кількості місцевих кандидатів. Переважна більшість переможців це ті, що обрали столицю для майбутнього життя. Знову ж друге місце у довжині списку кандидатів посідає наша область. На цей раз їх було 2852, з яких 15 отримали право на пільговий кредит. Vitaemo oplesky

   Ми  вітаємо з перемогою у відборі усіх за цим переліком:

1 Коваленко Юлія Анатоліївна
2 Скороход Орина Олександрівна
3 Рижкова Марина Олександрівна
4 Гладкова Ганна Іванівна
5 Шевцов Роман Андрійович
6 Полова Анна Валеріївна
7 Коростельова Ірина Сергіївна
8 Конопля Павло Олександрович
9 Головенко Вікторія Володимирівна
10 Український Андрій Володимирович
11 Нестеров Вадим Владиславович  
12 Погребак Родіон Костянтинович
13 Калмиков Станіслав Євгенович
14 Яценко Маргарита Сергіївна
15 Малай Михайло Геннадійович

         Враховуючи попередні рішення щодо оптимізації процесів обслуговування переможців по Донецькій області, у разі рішення переможця придбати житло в Краматорському районі, запрошуємо:

 1  Босак Анастасія Андріївна
 2  Чайка Андрій Дмитрович
 3  Поліщук Олександр Валерійович
4  Челпанова Альбіна Ільдарівна

     З усіма переможцями обов‘язково зв‘яжуться наші фахівці щоб надати, у разі необхідності, додаткові консультації та поради, узгодити дати та час відвідування офісу регіонального управління. Запевняємо, що жодне ваше питання не залишиться без відповіді.

    На вибір об‘єкту кредитування, збір та надання необхідних документів у вас, шановні переможці є 20 календарних днів (до 01 лютого 2022 року включно). 

     Цілком можливо, що дехто з вас, обраних сьогодні переможців, опиниться не зовсім готовим до отримання кредиту саме зараз? Нічого незвичайного та фатального у цьому немає. Практично за усіма напрямками нашої роботи спостерігаються відмови від, здавалось би, бажаної допомоги. Тому просимо, у такому випадку, письмово повідомити нас про свою відмову від отримання кредиту. І нагадуємо, що у разі відмови залишається можливість взяти участь у наступних розіграшах проєкту. Правда для цього потрібно буде знову подати заяву про намір, оскільки чинний індивідуальний ідентифікатор буде заблокований програмою, як використаний. 

Бережіть себе та оточуючих! Залишайтесь живими!

Слідкуйте за новинами та оголошеннями.

Ми працюємо для вас.