ВИКЛИКАЄМО КАНДИДАТІВ ДЛЯ ОТРИМАННЯ МОЛОДІЖНОГО ПІЛЬГОВОГО КРЕДИТУ ЗА РАХУНОК БЮДЖЕТУ М. ХАРКОВА

ВИКЛИКАЄМО КАНДИДАТІВ ДЛЯ ОТРИМАННЯ МОЛОДІЖНОГО ПІЛЬГОВОГО КРЕДИТУ ЗА РАХУНОК БЮДЖЕТУ М. ХАРКОВА 

Відділення Держмолодьжитлу «Харківське регіональне управління» повідомляє про наявність у бюджеті Харківської територіальної громади коштів для надання молодіжних пільгових кредитів і викликає наступних кандидатів:

Порядковий №

Дата та номер  включення до реєстру

Прізвище, ініціали

191

26.05.2021 № 389

Белих Р.Є. (граничний вік)

Вам необхідно протягом 5 робочих днів, починаючи з 06.05.2024 року, ОСОБИСТО подати заяву про надання кредиту до Відділення Держмолодьжитла “Харківське регіональне управління”

Важливо!!!

При поданні заяви громадяни повинні пред’явити паспорт та надати документи згідно Порядку прийнятого рішенням виконавчого комітету Харківської міської ради від 17.03.2021 № 168 в редакції рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 06.07.2023 № 319 Нагадуємо, що:
Якщо протягом встановленого терміну кандидат не звертається за отриманням кредиту,  Відділення Держмолодьжитла «Харківське регіональне управління» може звернутися до наступного кандидата у Реєстрі.

Враховуючи поточні обставини, ми наполегливо просимо вищезазначеного кандидата, якщо він, з будь-яких причин, зараз не має наміру отримувати кредит, надати нам відповідну заяву негайно. Це дозволить рухатися далі за списком кандидатів не очікуючи на п'ять днів. Дякуємо за розуміння.

 

Ми працюємо для вас.