ЗАПРОШУЄМО ЧЕРГОВИХ КАНДИДАТІВ НА ОТРИМАННЯ КРЕДИТУ ЗА КОШТИ ДЕРЖМОЛОДЬЖИТЛА!

Харківське регіональне управління Держмолодьжитла повідомляє про наявність коштів для надання молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам довгострокових пільгових кредитів для будівництва (реконструкції) та придбання житла за рахунок власних коштів (коштів статутного капіталу) Держмолодьжитла на рахунку регіонального управління.

Наступні кандидати, які мають намір отримати пільговий кредит для будівництва (реконструкції) та придбання житла за рахунок власних коштів (коштів статутного капіталу) Держмолодьжитла та подали заяви-анкету, а саме: 

  

30. Сухаревська В.В.,

37. Шаповалова А.С.,

38. Павлов А.В.,

40. Підгорна О.С.,

41. Спіцин В.В.,

44. Селезньов Д.О.,

46. Конська А.А.,

47. Мельнічин О.С.,

48. Наумовець О.С.

 

 

 

Вам необхідно  протягом 5 робочих днів ОСОБИСТО подати заяву про надання кредиту та комплект необхідних документів до Харківського регіонального управління Держмолодьжитла.

Крім того повідомляємо, якщо Ви не маєте намір отримати кредит у поточному періоді, Вам необхідно звернутися із відповідною заявою до Харківського регіонального управління Держмолодьжитла. При цьому, реєстраційний номер заяви-анкети для отримання кредиту залишається незмінним, та право на отримання кредиту може реалізуватись у наступному періоді.

Важливо!!!

Під час подання заяви громадяни повинні пред’явити паспорт та інші документи, копії яких додаються до заяви про надання довгострокового пільгового кредиту для будівництва (реконструкції) та придбання житла.